از کاشی سرویس بهداشتی دیوار برای کاشت درخت استفاده نمایید

اتصالات دوغاب نیز می تواند بر ظاهر کاشی نصب شده تأثیر بگذارد.

اگر یک اتصال دوغاب کمی بزرگتر (حداقل ⅛ اینچ) را مشخص کنید، به ایجاد یک نصب یکنواخت کمک می کند زیرا فضای بیشتری برای انعطاف پذیری وجود دارد.

اگر به موادی با فرمت بزرگ که نزدیک به کاملاً مسطح است علاقه مند هستید، به دنبال مواد متخلخل و پیرولیتی باشید که با استفاده از تکنیک های مختلف پخته می شوند و نتیجه یکنواخت تری دارند.

ملاحظات دیگر ضخامت و مجاورت ها هستند.

به عنوان مثال، هنگام تعیین یک کاشی کوچک در کنار یک کاشی بزرگ در همان صفحه. کاشی های بزرگتر باید به اندازه کافی ضخیم باشند که نشکنند.

اگر آنها در همان صفحه کاشی های کوچکتر نصب شوند، کاشی های بزرگ بیشتر از دیوار بیرون می آیند.

توصیه نمی‌شود، اما اگر کاشی‌های اختلاط طرح ایجاد می‌کنید، باید بستر کاشی‌های کوچک را بسازید تا تفاوت ضخامت کاشی را در خود جای دهد.

کاشی سرویس بهداشتی دیوار در ضخامت های مختلفی به فروش می رسد.

کاشی

تمام کاشی‌های چینی دارای انحراف استاندارد بین کاشی‌ها 3 درصد هستند، به این معنی که از میانگین ابعاد صورت یک کاشی متفاوت است. برای کاشی های کوچک، 3٪ چیز مهمی نیست. اما برای کاشی‌های با فرمت بزرگ، 3% انحراف می‌تواند به معنی تفاوت‌های اساسی بین کاشی‌ها باشد.

تعیین یک اتصال دوغاب بزرگتر (⅛”) این تنوع را پنهان می کند.

هنگام کار با کاشی با فرمت بزرگ، مهم است که اقدامات احتیاطی برای ترک خوردگی انجام دهید. نصاب باید قبل از گذاشتن هر کاشی، کره را پشت سر بگذارد (پوشش کامل مواد چسبنده را روی قسمت پشت کاشی اعمال کند).

شرایط موجود فضا را در نظر بگیرید – ممکن است برای فرمت های بزرگتر به ملات ضخیم تری نیاز داشته باشد.

همه اینها معمولاً به نصاب بستگی دارد، اما طراحان می توانند برای ایمنی یک یادداشت اضافه کنند: “نصب بر اساس استانداردهای TCNA”.

کاشی‌های موزاییکی قطعات کاشی در ابعاد ۲×۲ اینچ یا کوچک‌تر هستند که روی یک پشتی مشبک چسبانده شده‌اند یا با نوار یا کاغذ شفاف چسبانده شده‌اند.

کاشی های موزائیک را می توان تقریباً در همه جا مورد استفاده قرار داد، اما معمولاً برای کف دوش، خرده فروشی، مهمان نوازی و کاربردهای تاریخی به دلیل زیبایی و روش های بی حد و حصر برای سفارشی سازی استفاده می شود.

هر چیزی با کاشی های موزاییک امکان پذیر است – آنها برای برندسازی خلاقانه فضاها عالی هستند. با این حال، به دلیل فرآیند تولید سخت، گران‌تر از کاشی‌های بزرگتر هستند.