استفاده از چاقو شکاری غلاف دار به جای بمب در هواپیما

با این طیف از چاقوهای آشپزی غربی دمشق همیشه برای وعده غذایی بعدی خود آماده باشید. هر چاقو از فولاد ضد زنگ با کربن بالا با ضخامت کامل ساخته شده است که برای برش دادن، خرد کردن و خرد کردن مناسب است. مجموعه ای زیبا از چاقوهای ساخته شده برای ماندگاری

از چاقو شکاری غلاف دار برای شکار استفاده می شود و این چاقو برای هر علاقه مندان به آشپزخانه ضروری است. فولاد دمشق با لایه‌بندی انواع مختلف فلزات و سپس چکش کاری در فرآیندی که صدها ساعت طول می‌کشد، جعل می‌شود. با ایجاد ساختار لایه ای، سطح تیغه یک چاقو می تواند هزاران دندانه کوچک داشته باشد. این دندانه های کوچک هنگام برش سطح زیادی را ایجاد می کنند، در هنگام برش کشش را کاهش می دهند و برش صاف تری را امکان پذیر می کنند.

چاقوی آشپزی غربی دمشق از فولاد آلمانی با کربن بالا ساخته شده است تا تیغه ای از جنس استیل دمشقی با طرح و طرح زیبا ایجاد کند. برای جدا کردن مرغ، ریش ریش ماهی و خرد کردن سبزیجات عالی است.

مانور دست ساخته های جوان کردستانی در کاخ امرای عرب

این چاقو برای استفاده روزمره در آشپزخانه و همچنین برای کمپینگ یا ماهیگیری عالی است. دمشق به دلیل کیفیت چاقوهایش شناخته شده است و چاقوهای آشپزی غربی دمشق ما ماهیت هنر خود را به تصویر می کشد. این چاقوها نه تنها ابزار خاصی برای برش دقیق، برش و خرد کردن هستند، بلکه قطعات دیالوگ زیبایی را نیز ایجاد می کنند.

چاقویی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست، این یک چاقوی آشپزخانه با کیفیت است. دارای لبه های فوق العاده تیز و فولاد دمشقی فوق العاده بادوام برای حداکثر استحکام است. این چاقوی آشپزخانه سنگین برای برش دادن و خرد کردن انواع غذا عالی است.

معرفی محصول : شما باید آشپزخانه خود را به بهترین ست چاقو آشپزخانه مجهز کنید و ست چاقو 9 تکه ما یک انتخاب عالی است. هر تیغه از فولاد ضد زنگ مرغوب ساخته شده و دارای سطح زیبایی است که می تواند مکمل هر دکوراسیون آشپزخانه باشد.