با سس سالاد تک نفره به راحتی لاک های خود را پاک کنید

وقتی سس سالاد تک نفره خانگی صاف و خامه‌ای وارد زندگی شما می‌شود، به راحتی می‌توانید به آن چیزهای بی‌نظیری که از فروشگاه خریده‌اید، صحبت کنید.

و برای این همه طعم غنی، بیشتر از یک مشت مواد اولیه و یک چرخش سریع با مخلوط کن لازم نیست. حتی با وجود سادگی، چند نکته ضروری وجود دارد که قبل از شروع باید بدانید.

سس سالاد تک نفره طعم بی نظیری به سالاد های شما می بخشد.

سس

1. تلاش برای کوچک کردن یک دسته.
مزیت درست کردن سس مایونز در مخلوط کن این است که می توانید از تمرین بازو صرف نظر کنید.

دستگاه تمام کارهای سنگین را برای شما انجام می دهد، اما یک مشکل وجود دارد.

برای اینکه مخلوط کن به درستی کار کند، ممکن است لازم باشد اندازه دسته خود را افزایش دهید.

وقتی سعی می کنید یک دسته خیلی کوچک از مایونز درست کنید، حجم مواد به اندازه کافی نیست که به تیغه مخلوط کن اجازه دهد کار خودش را انجام دهد.

این نکته را دنبال کنید: برای اینکه از استفاده از مخلوط کن برای تهیه سس مایونز استفاده کنید، باید با مواد کافی شروع کنید تا مطمئن شوید که حجم کافی برای مخلوط شدن همه چیز وجود دارد.

به عنوان یک قاعده کلی، با کمتر از دو زرده تخم مرغ شروع کنید.

2. اضافه کردن روغن خیلی سریع.
وقتی روغن خیلی سریع اضافه می شود، با زرده تخم مرغ امولسیون نمی شود. به جای پخش صاف، در نهایت با سسی شکسته و کشک شده مواجه می شوید.

این نکته را دنبال کنید: روغن را به تدریج اضافه کنید. با یک یا دو قاشق چای خوری شروع کنید، مخلوط کنید، دو قاشق چای خوری دیگر اضافه کنید، سپس دوباره مخلوط کنید.

این الگو را تکرار کنید تا حدود 1/2 فنجان روغن اضافه شود. در آن زمان امولسیون باید به اندازه کافی پایدار باشد تا روغن باقی مانده را با سرعت بیشتری اضافه کند.

3. اضافه نکردن مایعات، مانند آب یا سرکه.
در حالی که سس مایونز خانگی عمدتاً از زرده تخم مرغ و روغن تشکیل شده است، مایع اضافی مانند آب، سرکه یا آب لیمو نیز برای موفقیت این سس امولسیون شده حیاتی است.

این نکته را دنبال کنید: برای موفقیت تضمینی، حتما کمی آب یا سرکه به آن اضافه کنید.

این افزودن احتمال امولسیون شدن زرده و روغن تخم مرغ و امولسیون ماندن را افزایش می دهد.