با ظروف مسی تزیینی اصفهان فضای خانه را از آلودگی ها پاک نمایید

چگونه ظروف مسی به روکش های جدیدتر برای قابلمه ها و تابه ها تبدیل می شوند.برای قرن ها، قابلمه ها و تابه های مسی استاندارد زیبایی متمایز و عملکرد حرارتی استثنایی را تعیین کرده اند.

اما نوآوری‌ها در پوشش‌های ظروف آشپزی، جایگزین‌های جدیدی را به آشپزخانه می‌آورند که با مزایای مس رقابت می‌کنند، بدون اینکه برچسب قیمتی بالا و چالش‌های تعمیر و نگهداری داشته باشند.

ظروف مسی تزیینی اصفهان برای هر خانه ای لازم و ضروری است.

ظروف
مزایای ظروف مسی
ظروف مسی به دلیل فواید این فلز طبیعی از جمله پرطرفدارترین مواد در آشپزخانه های خانگی و حرفه ای می باشد، از جمله:

هدایت حرارتی عالی برای پخت و پز سریع و یکنواخت: ظروف مسی گرما را به طور موثرتری نسبت به سایر سطوح پخش می کنند، گاهی اوقات ده برابر بیشتر. غذا سریع‌تر و یکنواخت‌تر پخته می‌شود که باعث کاهش نقاط داغ و سوزش مشکل‌ساز می‌شود.
ظروف مسی وزن خوبی دارند: ظروف مسی به اندازه ای سنگین هستند که به طور ایمن روی مشعل ها قرار گیرند اما به اندازه ای سبک هستند که به راحتی بلند شوند.
مس زیبایی زیبایی دارد: ظاهر مس متمایز و ظریف است که یکی از جذاب ترین ویژگی های آن است.
چالش های ظروف مسی
در حالی که زیبایی و عملکرد مس به خوبی مستند شده است، چالش های قابل توجهی وجود دارد که قبل از سرمایه گذاری در ظروف مسی باید در نظر بگیرید.

ملاحظات بهداشتی
از آنجایی که مس بسیار واکنش‌پذیر است، غذاهای اسیدی می‌توانند پوشش را کدر کرده و به آن آسیب برسانند، که می‌تواند منجر به شسته شدن فلز در غذا شود. به همین دلیل، بیشتر قابلمه ها و تابه های مسی را با قلع یا استیل پوشانده اند. در حالی که قلع راحت‌تر فرسوده می‌شود و هر چند سال یک بار نیاز به تعویض دارد، فولاد بادوام‌تر، اما پرهزینه‌تر است.

نگهداری بالا
گرما رنگ و ظاهر مس را تغییر می دهد و اغلب به نارنجی، بنفش یا صورتی تیره تغییر می کند. اما تمیز کردن مناسب و پرداخت منظم برای حفظ درخشندگی امضای مس حتی زمانی که استفاده نمی شود مورد نیاز است. علاوه بر این، قابلمه‌ها و تابه‌های مسی بر خلاف همتایان خود از جنس استنلس استیل قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیستند و برای جلوگیری از لک شدن باید با دست شسته و خشک شوند.

قیمت عالی با عملکرد عالی
قابلمه ها و تابه های مسی از گران ترین ظروف آشپزی موجود در بازار امروزی هستند.

نوآوری‌های پوشش‌های جدید رقابت با مس را افزایش می‌دهند
به لطف نوآوری‌های اخیر در پوشش‌های ظروف آشپزی، مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند هدایت حرارتی یکنواخت و زیبایی زیبای مس را بدون برچسب قیمت بالا و نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشند، گزینه‌های جدید بسیار خوبی دارند.