با لامپ ال ای دی بدیع نور گرما و امید را به خانواده خود هدیه دهید!

لامپ های ال ای دی بدون مشکل در هر دمایی حتی در دمای -40 درجه روشن می شوند و نوری که تولید می کنند تمیز است بنابراین برای سلامت چشم و پوست خطری ندارد.

ما می توانیم لامپ ال ای دی بدیع نور را به عنوان روشنایی سازگار با محیط زیست تعریف کنیم، زیرا حاوی جیوه یا گازهای مضر برای محیط زیست نیست و از هدر رفتن برق جلوگیری می کند.

آنها از نظر شکل و اندازه بسیار تطبیق پذیر هستند و طراحان همیشه در تلاش هستند تا لامپ های مدرن اصیل و بیشتری بسازند.

1 سپتامبر 2018، با اجرایی شدن دستورالعمل اروپایی ERP (CE) 244/2009، جایگزینی قطعی لامپ های هالوژن قدیمی با LED شد.

متن دستورالعمل مقرر می‌دارد که لامپ‌های هالوژن دیگر تولید یا عرضه نمی‌شوند، هالوژن‌های جهت‌دار و لامپ‌های دارای سوکت‌های G9 و R7 مستثنی هستند.

هدف اتحادیه اروپا با این دستورالعمل صرفه جویی در انرژی است که تا سال 2020 حدود 93 تراوات ساعت برق تخمین زده می شود و تا سال 2025 انتشار CO2 را تا حدود 15.2 میلیون تن کاهش دهد.

انتقال به سیستم روشنایی LED باعث صرفه جویی سالانه 75 میلیون بشکه نفت خواهد شد.

بر اساس محاسبات Confindustria، استفاده از LED در خانه باعث صرفه جویی 115 یورو در سال می شود.

با توجه به مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه های روشنایی LED، ارزش دارد که از این فناوری برای کاهش بیشتر هزینه ها نهایت استفاده را ببرید.

مطمئناً بهتر است بالاترین کلاس انرژی را بین A++، A+ و A ترجیح دهید و در نظر داشته باشید که برای داشتن روشنایی مطلوب خانه می توانید LED های 15 واتی را انتخاب کنید.

اگر می خواهید هزینه های صورتحساب را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، بهتر است به اپراتور انرژی مانند VIVI Energia که قبلاً توسط 300000 مشتری انتخاب شده است اعتماد کنید.

با پیشنهادات سبک VIVI Energia، تامین انرژی از منابع تجدیدپذیر و تعرفه های سفارشی بر اساس نیازهای واقعی تضمین می شود.