تولید جدیید ترین شورت بچه گانه پسرانه که تغییر سایز می دهد

لباس هایی با دکمه های نواری یا بزرگ و سوراخ های دکمه
جامپر، تی شرت و لباس زیر با عکس در جلو برای کمک به کودک شما تمرین کردن جلو و عقب
لباس هایی که به راحتی و راحت برای کودک شما نقل مکان کند.
لباس پوشیدن: شکستن پله ها
لباس پوشیدن می تواند مراحل زیادی داشته باشد. این کمک می کند که آن را به مراحل کوچکتر تقسیم کنید – برای مثال، پوشیدن لباس زیر، سپس تی شرت، شورت، جوراب و کفش.

شورت بچه گانه پسرانه جزو لباس های زیر برای کودکان می باشد که انتخاب نوع پارچه ی آن بسیارحایز اهمیت است.

شورت

همچنین می توانید بسته به مهارت و سن فرزندتان، هر یک از مراحل لباس پوشیدن را تقسیم کنید. به عنوان مثال، می توانید مراحل پوشیدن شورت را به صورت زیر تقسیم کنید:

شورت صورت به روش درست
جلوی کمر بند را نگه دارید.
در حالی که شلوارک را هم نگه دارید، یک پا را از سوراخ ساق پا فشار دهید.
شورت را بالا بکشید.
صحبت کردن با فرزندتان در هر مرحله به او کمک می کند تا بداند چه کاری انجام دهد. در مراحل اولیه، کلمات یا عبارات ساده خوب هستند – به عنوان مثال، “پیراهن بر تن”. وقتی زبان فرزندتان رشد می‌کند، می‌توانید بیشتر بگویید – برای مثال، “بازوی خود را از آستین فشار دهید”.

وقتی کودک شما تقریباً می تواند خودش لباس بپوشد (معمولاً از 3 سال به بالا)، می توانید بررسی کنید که آیا مراحل را درک می کند یا خیر. بپرسید، «اولین چیزی که باید بپوشید چیست؟» اگر فرزندتان نمی تواند به خاطر بیاورد، می توانید با یادآوری به او کمک کنید تا شروع کند.

لباس پوشیدن: آموزش گام ها به عقب
یک راه خوب برای آموزش لباس پوشیدن به فرزندتان این است که هر کار را به مراحل کوچک تقسیم کنید و ابتدا آخرین مرحله را به او آموزش دهید. هنگامی که فرزندتان توانست آخرین مرحله کار را انجام دهد، مرحله دوم و سپس مرحله سوم آخرین و غیره را به او آموزش دهید.

به عنوان مثال، هنگام پوشیدن شلوارک، ممکن است به کودک خود کمک کنید تا با شلوارک درست روبرو شود، بند کمر را بگیرد و پاهایش را از سوراخ پاها عبور دهد. سپس آخرین مرحله را به فرزندتان بیاموزید – بالا کشیدن شورت تا کمر خودش.

وقتی فرزندتان توانست این کار را انجام دهد، به او بیاموزید که پاهایش را از سوراخ پاها عبور دهد و شورتش را بالا بکشد. شما می‌توانید از طریق مراحل به عقب به کار خود ادامه دهید تا زمانی که فرزندتان به همه آنها تسلط پیدا کند و بتواند خودش شلوارک خود را بپوشد.

یک مزیت بزرگ این رویکرد این است که اغلب باارزش ترین چیز در مورد یک کار، به پایان رساندن آن است – و فرزند شما زمانی که بتواند اولین قدم را انجام دهد، زودتر به این پاداش می رسد.

اگر کودک شما مشکل دارد، می تواند وسوسه انگیز باشد که برای کمک به او بپرد. اما به فرزندتان فرصت دهید تا خودش آن را حل کند و در حین تلاش او را تشویق کنید. انجام آن به تنهایی برای اعتماد به نفس فرزندتان عالی است. فقط زمانی وارد عمل شوید که فرزندتان واقعاً به کمک شما نیاز دارد.