حبوبات فله ای امروز موجب دعوای دو کارگر شد

حبوبات یک غذای اساسی برای رژیم غذایی ما هستند، یک ماده مغذی سالم و مغذی که هرگز نباید در انبارهای ما غایب باشد. ما می توانیم آنها را از قبل پخته شده و آماده برای تبدیل شدن به قهرمان سوپ ها بخریم، اما چگونه می توانیم حبوبات خشک را بپزیم؟

حبوبات فله ای امروز جزو محصولاتی می باشد که در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد.

حبوبات

در اینجا یک راهنمای کوچک و کاربردی برای انجام این کار بدون اشتباه آورده شده است.

لوبیا، نخود، عدس، نخود وحشی و لوبیا: ما در مورد حبوبات صحبت می کنیم، متحدان کوچک بزرگ سلامتی ما و قهرمانان دستور العمل های بی نهایت.

حبوبات، ماده ای با ارزش برای رژیم غذایی ما، به دلیل مقدار زیادی پروتئین که دارند، می توانند با گوشت مقایسه شوند.

اغلب اوقات ما زمان زیادی برای طبخ نداریم و بنابراین ترجیح می دهیم از حبوبات از قبل پخته یا کنسرو شده برای سوپ خود استفاده کنیم: اما برای لذت بردن از آنها و حفظ طعم و خواص آنها، ترجیحاً حبوبات خشک را انتخاب کنید.

البته زمان پخت می تواند کمی طولانی تر باشد، اما نتیجه قطعا ارزش تلاش را دارد: بنابراین در اینجا یک راهنمای ساده برای پخت حبوبات خشک توضیح داده شده است.

همه حبوبات خشک را قبل از پخت باید مدتی در آب سرد خیس کنید و به همین دلیل است که همیشه بهتر است از قبل تصمیم بگیرید که چه زمانی بپزید (مطمئناً تصمیم از روز قبل بهترین راه است).

خیساندن برای آبرسانی مجدد به نشاسته و فیبرهای موجود در حبوبات و البته برای نرم کردن آنها قبل از پختن استفاده می شود. دوره خیساندن از حداقل 2 ساعت برای برخی از انواع عدس و نخود، تا حداکثر 24 ساعت برای لوبیاهای وحشی بدون تزئین متفاوت است. بقیه حبوبات (لوبیا، نخود و …) باید حدود 12 ساعت در آب سرد بمانند.

در صورت گزارش روی بسته بندی، در برخی موارد به شما توصیه می شود که آب را یک یا دو بار در طول مدت خیساندن تعویض کنید و پس از سپری شدن زمان لازم، فقط باید حبوبات خود را با آب جاری بشویید و بپزید، پس اجازه دهید ببینید چگونه.