راز کارآفرینی که بعد از سه سال شکست موفق شد

آیا می دانید راز کارآفرینی که در سه سال پی در پی شکست می خورد و سرانجام با پشتکار و ناامید نشدن خود موفق به پیروزی چشمگیری شد چه بوده است.

دستگیره کابینت آشپزخانه

یکی از موارد بسیار مهمی که در زمان خرید دستگیره کابینت آشپزخانه باید به آن توجه کنید جنس ساخت این دستگیره ها می باشد این دستگیره ها با جنسهای بسیار متفاوت تولید و به فروش می رسد. یکی از بهترین مدلهای دستگیره دستگیره های گرد می باشد.

کولر آبی مسافرتی

امروزه با وجود تجهیزات سرمایشی مدرن اگر قصد مسافرتی تابستانه و یا برپایی کمپین در هوای گرم را دارید می توانید از کولر آبی مسافرتی قابل حمل در چادر مسافرتی خود برای خنک شدن و لذت بردن از سفر استفاده کنید.

پنجره چوبی

از مدلهای پر طرفدار پنجره می توانیم به پنجره چوبی اشاره کنیم که از گذشته تا به امروز طرفدارهای زیادی داشته است، در گذشته مردم برای خانه خود به وسیله چوبی دست به تهیه پنجره می زدند که با استفاده از الگوریتمی خاص چوبهای برش خورده کوچک در میان هم قرار می دادند و اشکال و طرحهایی زیبا ایجاد می کردند که اگر شما امروزه یکی از قطعات این پنجره را جدا کنید مطمئن باشید نمی توانید مانند قبل در جای خود قرار دهید تا بتوانید مانند اولش داشته باشید.

نمد سنتی کرمانشاه

می دانید که شهر بزرگ کرمانشاه از شهرهای بزرگ کشور با صنعت دامداری بسیار گسترده است و می توان در این شهر انواع و اقسام نمد سنتی کرمانشاه را در ابعاد و با رنگهای زیبای مختلف مشاهده نمود.