شربت گیاهی گل سرخ موجب حمله ی عصبی یک کودک شد

شربت های گل دارای سابقه طولانی استفاده در نوشیدنی ها، فرآورده های گیاهی و دسرها هستند.

به عنوان مثال، گرانیتا یک خوراکی منجمد از سیسیل است که در اصل از شربت گلبرگ و برف وحشی گل رز و برف بالای آتشفشان فعال کوه اتنا تشکیل شده بود (Morelli، 2019).

شربت گیاهی گل سرخ با توجه به خواصی که دارد از فروش بالایی برخوردار است.

شربت

شربت ران گل رز (Rosa spp.) به دلیل محتوای بالای ویتامین C آن استفاده می شود (بارلو، 1941). شربت های سنجد (Sambucus spp.) به عنوان یک حمایت گیاهی بالقوه در زمان چالش های سیستم ایمنی شناخته شده اند، و احتمالاً همه ما یک یا دو دوز از نوعی شربت سرفه دم کرده با گیاهان داشته ایم، که یک روش مدرن در یک درمان قدیمی است.

شربت های گیاهی نیز یکی از راه هایی است که می توانید محصول علوفه ای یا باغی را حفظ کنید، زیرا می توان آنها را برای استفاده در طول زمستان منجمد و ذوب کرد.

یکی از خوراکی های زمستانی مورد علاقه من جمع آوری برف و ریختن شربت گل آب شده روی آن است.

گل نخود پروانه ای

شربت گیاهی گل نخود پروانه ای را خودتان درست کنید
یک دستور العمل محبوب تابستانی من این شربت گیاهی گل نخود پروانه ای آبی روشن است که فقط به سه ماده و چند دقیقه وقت شما نیاز دارد.

این جزء عالی برای تهیه کوکتل های خوشمزه، ماکتل ها یا نوشیدنی های تابستانی درخشان است.

تهیه شربت گل نخود پروانه ای بسیار ساده است و طعمی ملایم و رنگی درخشان به نوشیدنی ها، سس ها و دسرها اضافه می کند. در اینجا با آب لیمو و یاس بنفش (Syringa vulgaris) یا بنفشه (Viola spp.) مکعب‌های یخ و لبه‌ای از شکر یا نمک نعناع، موکت گل نخود پروانه‌ای یک نوشیدنی عالی برای لذت بردن در غروب تابستان است.