صندل مردانه پاما به رفع خستگی شما کمک می کند

چیزی تداعی کننده در مورد صندل وجود دارد.

کفش‌های ماه‌های گرم، یادآور استخرهای صخره‌ای و سواحل شنی، ناخن‌های پا رنگ شده و پدران در جوراب است.

پرزرق و برق یا مینیمال، بنددار یا درهم، وقتی دما شروع به بالا رفتن می‌کند، راحت‌ترین چیزی است که می‌توان به آن سر زد.

صندل مردانه پاما یکی از قدیمی‌ترین شکل‌های کفش نیز هست.

کهن‌ترین نمونه‌های شناخته‌شده، که در غار فورت راک در اورگان یافت شده و از پوست درخت مریم گلی بافته شده و قدمت آن به بیش از 10000 سال می‌رسد.

با این حال، این کالایی با گستره ای واقعاً جهانی است، منشا آن در همه چیز از کالیگا رومی گرفته تا گتا ژاپنی تخته چوبی گاهی برجسته با یک بند پارچه ای، که اغلب با جوراب های تابی پوشیده می شود تا پادوکای هندی متشکل از یک زیره چوبی با یک خرد فلزی.

کلمه صندل به خودی خود ریشه یونانی و احتمالاً فارسی دارد – به هرمس، پیام آور سریع اساطیر یونان فکر کنید که تالاریا صندل های بالدار او را در راه شیطانی خود زوم می کند.

صندل

نمونه های تاریخی دیگر شامل صندل های ساخته شده از موادی از چوب پنبه گرفته تا تاتامی و شاخه ها است.

به طور پیش‌بینی‌شده، صندل‌ها در کشورهایی رایج بودند که در آن آب و هوا، کفش‌هایی را ضروری می‌کرد که همزمان از پا محافظت می‌کردند و آن را بیش از حد گرم نمی‌کردند، اغلب با جزئیات طراحی خاص مرتبط با نیازهای پوشنده، مانند کفی پهن‌تر یا انگشتان خمیده‌تر برای سازگاری با زمین در حال عبور.

در مورد تزیین نیز سؤالاتی وجود داشت – این نوع کفش تنفسی فرصتی برای عناصر تزئینی مانند مهره‌ها، کنده کاری‌ها یا چرم طلایی رنگ‌شده نیز دارد.

به ناچار صندل، مانند تقریباً هر کالای دیگری در تاریخ انسان ها که اشیاء را روی بدن خود قرار می دادند، به سرعت به وسیله ای برای تعیین ثروت و موقعیت نیز تبدیل شد.