صندل هرمس اصل موجب قتل یک کودک شد

مدیریت دیابت می تواند مانند یک شغل تمام وقت به نظر برسد، بنابراین به راحتی می توان اهمیت مراقبت صحیح از پا را فراموش کرد. عوارض شایع مرتبط با دیابت می تواند باعث آسیب عصبی و عدم احساس در ساق پا شود، به این معنی که ممکن است متوجه نشوید که چه زمانی تاول، بریدگی یا زخم روی پا یا مچ پا دارید.

این می تواند منجر به رشد باکتری در زخم شود و باعث عفونت بالقوه جدی شود که نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا قطع عضو دارد. با اولویت دادن به سلامت پای خود، احتمال ابتلا به عوارض جدی مرتبط با دیابت را کاهش می دهید.

صندل هرمس اصل جزو بادوام ترین نوع صندل ها می باشد که از تنوع طرح و رنگ بسیاری برخوردار است.

صندل
یکی از موثرترین روش ها برای حفظ سلامت پاها، سرمایه گذاری روی یک جفت کفش مناسب دیابتی است.

یک کفش مناسب اصطکاک روی پا را کاهش می دهد و خطر ایجاد زخم های جدید روی پا یا مچ پا را کاهش می دهد.

خرید کفش های جدید می تواند مانند یک کار طاقت فرسا به نظر برسد، اما جستجوی این پنج ویژگی مهم به شما کمک می کند کفشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است!

یک کفش پنجه بسته و پشت محکم انتخاب کنید. توصیه می‌شود کفش‌هایی با پنجه بسته و پشتی بپوشید تا از آسیب‌های اطراف به پاهایتان جلوگیری شود.

صندل‌ها و دمپایی‌ها پاها را در معرض دید قرار می‌دهند، که می‌تواند منجر به خراشیده شدن انگشتان پا بر روی سنگ‌ها و سایر اقلام موجود در محیط شما شود.

علاوه بر این، صندل ها معمولا دارای بندهایی هستند که ممکن است به پاهای شما ساییده شود و باعث زخم و فرصت هایی برای عفونت شود.

یک کفش راحت با پنجه بسته و پشت محکم از پاهای شما محافظت می کند و اصطکاک غیر ضروری را کاهش می دهد.
به دنبال مواد سبک وزن و انعطاف پذیر باشید.

کفش های چرمی و بوم ایده آل هستند زیرا بادوام، انعطاف پذیر و قابل تنفس هستند.

از کفش‌هایی که کاملاً از لاستیک ساخته شده‌اند، خودداری کنید، زیرا می‌تواند رطوبت را به دام بیندازد و منجر به عفونت شود.