طراحی عروسک بافتنی جاکلیدی که هوشمند است توسط مردی در کره

عروسک ها می توانند کم و بیش تعاملی باشند و در مورد دوم، به عملکردهای زیادی مجهز شوند.

برای عروسک‌های تعاملی، ساده‌ترین و گسترده‌ترین عملکردها عبارتند از: گریه کردن برای تسلیت با پستانک، علایم تب با دارو و گاز گرفتن، ادرار کردن که با تعویض پوشک برطرف می‌شود، انتشار صداها و عبارات کوتاه.

عروسک بافتنی جاکلیدی انواع مختلفی دارند و با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

عروسک های طراحی شده برای کوچولوها ملودی می نوازند و در شب روشن می شوند تا به خواب آنها کمک کنند.

سپس مدل‌هایی وجود دارند که به لطف وجود یک اتصال Wi-Fi یا یک برنامه مرتبط خاص که به عروسک اجازه می‌دهد به محرک‌های خارجی به روشی متنوع‌تر پاسخ دهد و حتی مهارت‌های جدیدی را در طول زمان توسعه دهد، از میزان تعامل بیشتری برخوردار هستند.

حتی عروسک های غیر تعاملی نیز عملکردهای مختلفی دارند: از تعویض ساده لباس گرفته تا امکان خم شدن اندام ها، تغییر رنگ مو یا لباس.

پسران و دختران می توانند ساعت ها با عروسک مورد علاقه خود بازی کنند و لوازم جانبی مناسب بازی را سرگرم کننده تر می کند.

امروزه می توانید عملاً هر چیزی را که می توان برای یک کودک واقعی خریداری کرد، از مبلمان گرفته تا لوازم جانبی غذای کودک، از لباس گرفته تا کریر نوزاد.

به لطف لوازم جانبی، کودکان می توانند ساعت ها بازی کنند بدون اینکه خسته شوند، نقش مامان یا بابا را بازی کنند و با تمام لوازمی که در اختیار دارند از عروسک خود مراقبت کنند.

می تواند با عروسک و سایر شخصیت ها تعامل داشته باشد: فقط به خانه عروسک فکر کنید، که ما راهنمای خرید آن را به آن اختصاص داده ایم، لوازم جانبی مورد نظر بسیاری از پسران و دختران، یا ماشین، استخر و باشگاه.

هر محیطی را می توان با تجهیز عناصر، اشیایی از همه نوع که دنیای واقعی را بازتولید می کند، غنی کرد.

برخی از لوازم جانبی عروسک، اغلب موارد اولیه یا آنهایی که برای تسهیل بازی در مدل‌های تعاملی استفاده می‌شوند، از قبل در بسته گنجانده شده‌اند.