ظروف ملامینه یک جایگزین سخت و بسیار مقاوم برای ظروف چینی است

ظروف ملامینه یک جایگزین سخت و بسیار مقاوم برای ظروف چینی است.

از آنجایی که افتادن آن بی خطر است و تراشه یا ترک خوردن آن در طول استفاده معمولی تقریبا غیرممکن است، ظروف ملامینه برای محیط های غذاخوری نیمه رسمی شلوغ و پذیرایی در فضای باز مناسب است.

ملامین به دلیل ظاهر عالی و کیفیت آن، ملامین جایگزین قابل اعتمادی برای ظروف سنتی برای بسیاری از مراسم عروسی و پذیرایی های شرکتی است.

ظروف ملامینه یک رزین پلاستیکی گرماسخت ساخته شده از ترکیبات آلی است.

خواص فیزیکی و ظاهر آن، آن را به یک ماده محبوب برای تولید محصولات سایش سخت در تعدادی از صنایع تبدیل کرده است.

محبوبیت ظروف ملامینه در حال افزایش است و برای نامه اداری در مشکلات مدرسه استفاده در مدارس، بیمارستان ها، خانه های مراقبت، غذاخوری های محل کار و رستوران های آرام مناسب است.

ظروف ملامینه دارای مزایا و ویژگی هایی هستند که آن را به انتخاب بهتری نسبت به ظروف چینی یا استخوانی برای انواع موسسات مختلف تبدیل می کند.

یکی از بزرگترین مزایای ملامین این است که سفت و سخت است.

به دلیل استحکام مواد، می توان آن را رها کرد و به مرکز فروش فوم سرد در تهران ندرت می شکند و به آن برتری متمایز نسبت به محدوده های ظروف سنتی می دهد.

این ویژگی قابل توجه ظروف ملامینه، آن را به گزینه ای عالی برای هر مکانی که ممکن است انتظار وقوع حوادث را داشته باشد، مانند میخانه ها، خانه های مراقبت، مدارس و بیمارستان ها یا حتی واحدهای پذیرایی سیار تبدیل می کند.

ملامین نه تنها در برابر شکستگی مقاوم است، بلکه در برابر خراش نیز مقاوم است.

این آن را برای استفاده در محیط های پذیرایی شلوغ مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران که تماس روزمره با کارد و چنگال می تواند به سرعت تاثیر خود را بر ظروف سنتی تر بگذارد، عالی می کند.

و از آنجایی که صفحات و کاسه‌ها و کاسه‌ها خراشیده می‌شوند که به احتمال زیاد رستوران‌ها را مجبور به تعویض آن‌ها می‌کند – به جای شکستگی واقعی – این مقاومت در برابر خراشیدگی به محصولات ملامینه عمر کاری طولانی می‌دهد.

این برای محیط های پذیرایی چه معنایی دارد؟ هزینه کمتر در بلندمدت، کاهش هزینه ها و پتانسیل سود اضافی.

 • منابع:
  1. What is Melamine Crockery?
 • تبلیغات: 
  1. موفقیت جدید در پرورش میگو بر کره ماه!
  2. پنیر لاکتیکی برای اولین بار به رنگ سیاه تهیه شد!
  3. مهمان جنجالی جام جهانی 2022 که همه را شگفت زده و هراسان کرد
  4. پنجره صدای یک فرد را در خود ذخیره نمود!