قیمت خرید آویشن شیرازی خشک + مشخصات، عمده ارزان

آویشن شیرازی خشک، یکی از گیاهان دارویی معروف و مفید است که از زمان های قدیم در طب سنتی ایران مورد استفاده قرار می گرفته است.

قیمت خرید آویشن شیرازی خشک + مشخصات، عمده ارزان

.

. خواص بسیاری برای سلامتی بدن دارد که از جمله آن ها می توان به درمان دردهای شکمی، تسکین دردهای قاعدگی، افزایش ادرار، درمان سرفه و آنفولانزا، کمک به درمان روماتیسم، درمان دردهای ملتحمه، پیشگیری از سقط جنین، و درمان احتقان ریه اشاره کرد.

در صفحات تاریخی طب سنتی ایران، آویشن به عنوان یکی از گیاهان دارویی مهم توصیف شده است.

این گیاه دارای ترکیبات فراوانی از مواد پتانسیل دارویی مانند تانن ها، فلاونوئیدها، ترپنوئیدها و اسانس است.

به همین دلیل، مصرف آویشن به عنوان یک داروی طبیعی جهت ارتقای سلامتی و درمان برخی از بیماری ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

یکی از کاربردهای مهم آویشن شیرازی خشک، درمان دردهای شکمی و عفونت های معده است.

خواص ضد باکتریال و ضد التهابی این گیاه، باعث کاهش دردهای شکمی ناشی از التهابات معده و دستگاه گوارش می شود.

..

.. آویشن خشک با تسکین دادن به دردهای قاعدگی کمک می کند و می تواند در تسکین تندرست طی پریودها موثر باشد.

با توجه به ویژگی های ضد التهابی آویشن شیرازی خشک، مصرف این گیاه برای افزایش ادرار و درمان عفونت های مجاری ادراری بسیار مفید است.

اثر آنتی باکتریال آویشن، باعث کاهش التهابات و افزایش تخلیه ادرار می شود که در درمان مشکلات مربوط به سیستم ادراری بسیار کارامد است.

همچنین، خواص ضد ویروسی و ضد باکتریال آویشن، آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای درمان سرفه و آنفولانزا تبدیل کرده است.

ترکیبات فعال آویشن، باعث کاهش تورم مجاری تنفسی، رطوبت اضافی و تخلیه بزرگ رده ها می شود که در تسکین سرفه و علائم آنفولانزایی مؤثر است.

... یکی از کاربردهای دیگر آویشن شیرازی خشک، درمان روماتیسم و دردهای مفصلی است.

خواص ضد التهابی و ضد دردی این گیاه، باعث کاهش علائم روماتیسمی و دردهای مفاصلی می شود که از طریق ماساژ با اسانس آویشن یا مصرف نوشیدنی حاصل از این گیاه، می توان از آن بهره برد.

با توجه به خواص ضد التهابی، آنتی باکتریال و ضد اسپاسمی آویشن، مصرف این گیاه برای درمان دردهای ملتحمه و آسیب های عفونی موجود در بدن بسیار مفید است.

ترکیب های فعال آویشن، با استفاده از آنتی اکسیدان ها و تانن ها، می توانند در بهبود التهابات ملتحمه و دردهای ناشی از آن ها مؤثر باشند.

پیشگیری از سقط جنین یکی از مسائل حساسی است که آویشن می تواند در آن موثر باشد.

ترکیب های موجود در این گیاه، با کاهش تنش های مسکن و افزایش جریان خون در دستگاه تولید مثل، می توانند به پیشگیری از سقط جنین کمک کنند.