لوله اتصالات در کرج موجب قتل یک جوان شد

لوله های پلاستیکی و لوله اتصالات در کرج همچنین به دلیل نیاز به انرژی کمتر برای حمل و نقل، جابجایی، نصب و نگهداری، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند.

به عنوان مثال، لوله های PVC و PE هشت برابر کمتر از لوله های فولادی چگالی هستند، بنابراین نیازی به آوردن تجهیزات بالابر سنگین برای جابجایی آنها در حین نصب نیست.

لوله
در سطح جهانی، تا 30 درصد از کل آب لوله کشی شده از طریق نشت لوله در جایی در یک سیستم از بین می رود. علت اصلی این امر خرابی لوله است. لوله‌های پلاستیکی، اعم از PVC یا PE، انعطاف‌پذیر هستند و خطر ترک خوردگی مشابه با فلز یا بتن جایگزین ندارند.

آنها کمتر تحت تأثیر حرکات زمین قرار می گیرند و به اندازه کافی قوی هستند که در برابر تغییر شکل ناشی از بار ترافیکی مقاومت کنند.

مقاومت ذاتی آنها در برابر خوردگی همچنین آنها را در برابر نشت های ناشی از داخل لوله آسیب پذیرتر می کند.

لوله های پلاستیکی همچنین به اتصالات کمتری نسبت به لوله های ساخته شده از بتن، آهن یا فلز نیاز دارند. برای مثال، لوله های پلی اتیلن را می توان در طول های طولانی تری نسبت به لوله های فلزی تولید، حمل و نصب کرد.

این اجازه می دهد تا لوله های پلاستیکی خطوط لوله با اتصالات دو یا سه برابر کمتر از خطوط لوله ساخته شده از مواد سنتی نصب شوند.

علاوه بر این، از آنجایی که طول لوله های پلی اتیلن با فرآیندهای اتصال همجوشی به هم متصل می شوند، کمتر در معرض نشتی هستند.

سیستم‌های لوله‌های پلاستیکی را می‌توان با به اصطلاح «فناوری بدون ترانشه» نصب کرد که نسبت به سیستم‌های سنتی که اغلب جایگزین می‌شوند، اختلال بسیار کمتری در جریان ترافیک و محیط ایجاد می‌کند.

نصب سیستم های لوله کشی سنتی معمولاً با حفر ترانشه در جاده شروع می شود که منجر به ترافیک و ترافیک می شود.