پیدا شدن عروسک بافتنی سیندرلا که حاوی 1 کیلو طلا بود!

یکی از عروسک های ترودی فوق العاده، برندی که همیشه به خاطر اسباب بازی های نرم و نرمش معروف بوده است.

Sweet Trudimia یک عروسک پارچه ای سبک و ظریف است که پذیرای بچه های کوچک است و اولین عروسک در گهواره، فرشته نگهبان و همبازی می شود.

عروسک بافتنی سیندرلا از بهترین انواع عروسک است که در بین کودکان بسیار محبوب است.

اگر تعداد شما زیاد باشد، بازی حتی سرگرم‌کننده‌تر می‌شود: بنابراین، همراه با Sweet Trudimia، خرس‌های عروسکی شاد برای در آغوش گرفتن و دودو نرم برای در آغوش گرفتن وجود دارند.

ارتفاع تقریبی 25 سانتی متر و در جعبه اصلی از قطعات مطمئنی تشکیل شده است که جدا نمی شوند.

به همین دلیل است که عروسک های پارچه ای برای نوزادان کوچک نیز مناسب هستند که می توانند آنها را در آغوش بگیرند و بدون خطر آسیب در آنها بخوابند.

همبازی های شیرین و لطیف، حتی امروزه نیز این عروسک ها جوان ترین دختران را تسخیر می کنند و توسط برندهای مختلف عرضه می شوند.

در اینجا چند طرح عروسک پارچه ای آورده شده است که پاپی یک عروسک نرم و نوازشگر است که با لباس بازیگوش و ژاکت کش باف پشمی صورتی زیبا همیشه در مد است.

او مهربان و ظریف است و عاشق به اشتراک گذاشتن رازها و در آغوش گرفتن است، مطابق با مقررات ایمنی اروپا در حال اجرا است و برای کودکان از سن 1 سالگی مناسب است.

شما می توانید بین سه ارتفاع مختلف انتخاب کنید: 28 سانتی متر، 34 سانتی متر و 38 سانتی متر، این راگدال در سادگی زیبای خود نقش مهمی در زندگی هر بچه کوچکی دارد.

لباس‌های زیبا قابل جابجایی هستند و او آماده است تا هیجان نقش‌آفرینی خلاقانه را القا کند و به ایجاد حس واقعی همراهی کمک کند.

مالی جذاب ترین و عجیب ترین عروسک پارچه ای است، با لباس، ساق و گل در موهایش، بدن او تماماً از پنبه و موهایش شنل است.

با توجه به تمام ریزه کاری ها قابل شستشو در ماشین لباسشویی و همچنین مناسب برای دختران جوان می باشد.